FreshWorks


Dünya çapında büyük ve küçük 50.000'den fazla şirketin müşteri ve çalışan beklentilerini aşmasını sağlayan kullanımı kolay FreshDesk ITSM, Helpdesk ve HR Süreçleri İş Yazılım çözümleri müşterilerin net iş sonuçları elde etmesine yardımcı oluyor.


Devamı...

CAS Software AG

 

CAS Software AG, 1986 yılında Karlsruhe'de Martin Hubschneider ve Ludwig Neer tarafından kuruldu. Bugün CAS Software AG, 375'i doğrudan CAS Software AG'de olmak üzere yaklaşık 400 kişiyi istihdam etmektedir. 20.000'den fazla şirket ve kuruluşta 400.000'den fazla kişi, 40'dan fazla ülkede 11 ayrı dilde CAS Software'in yazılım çözümlerini kullanmanın avantajlarından yararlanmaktadır.

Devamı...

PCSoft


PC Soft Firmasının üretmiş olduğu 5GL (5.Kuşak Uygulama Geliştirme Aracı) olan bu ürün 3 ana parçadan oluşmaktadır :

WINDEV, WEBDEV ve WINDEV MOBILE.

Uygulama geliştirmede maliyet ve süre kazandıracak,  aynı zamanda kullanışlılığı, performansı ve güvenirliği artıracak mükemmel bir araçtır.


Devamı...

Workcube

 

2001 yılında internet bağlantılarının neredeyse yok denecek seviyedeyken %100 Web tabanlı bir çözüm olarak geliştirilmeye başlanan Workcube, 2004 yılında pazara sunuldu. Hem Web tabanlı olması hem de bir şirketin tüm süreç ve operasyonlarını tamamen konsolide biçimde bir arada yönetmek üzere tasarlanması Workcube’ü Türkiye’de ve dünyada ilkler arasına soktu.

 

Devamı...

Bimser

 

BIMSER CSP "Süreç Odaklı İçerik Servisleri PIatformu" ihtiyaç duyduğunuz içerik ve süreç ilişkisini en üst düzeyde kurmanızı sağ|arken, süreçlerinizi sanal ortama aktarmanıza, gereksiz onay beklemelerini kaldırmanıza ve kaynak|arınızı etkin şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Bunu yaparken, süreçler ile süreçlerin girdisi veya çıktısı olan dokümanları ilişkilendirerek, doğru kişiler tarafından hızlı şekilde erişilmesini kolaylaştırır.

 

Devamı...

Metrixware Systemobjects

 

Metrixware Systemobjects, IBM i (AS / 400) ve IBM Mainframe uygulamalarının modernizasyonu konusunda uzmanlaşmış yazılım şirketleridir.
Metrixware Systemobjects 24 yıldan fazla bir süredir büyük ve orta ölçekli şirketlere ana iş uygulamalarının uzmanlığında destek olmak için hizmet veren bir yazılım üreticisidir.

 

Devamı...

Sophos

 

Sophos, 150'den fazla ülkede 500.000'den fazla kuruluşu ve milyonlarca tüketiciyi günümüzün en gelişmiş siber tehditlerinden koruyan yeni nesil siber güvenlikte dünya lideridir. SophosLabs ve SophosAI'den tehdit istihbaratı, yapay zeka ve makine öğrenimi ile güçlendirilen Sophos, kullanıcıları, ağları ve uç noktaları fidye yazılımı, kötü amaçlı yazılım, açıklardan yararlanma, kimlik avı ve çok çeşitli diğer siber saldırılara karşı...

 

Devamı...