Bimser

BIMSER CSP "Süreç Odaklı İçerik Servisleri PIatformu" ihtiyaç duyduğunuz içerik ve süreç ilişkisini en üst düzeyde kurmanızı sağ|arken, süreçlerinizi sanal ortama aktarmanıza, gereksiz onay beklemelerini kaldırmanıza ve kaynak|arınızı etkin şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Bunu yaparken, süreçler ile süreçlerin girdisi veya çıktısı olan dokümanları ilişkilendirerek, doğru kişiler tarafından hızlı şekilde erişilmesini kolaylaştırır.


Bimser Synergy, eBA, QDMS, BEAM, ENSEMBLE ve eBA:ITSM yazılım ürünleriyle Türkiye’deki şirketlerin dijitalleşmesinde ve rekabet güçlerinin artmasında önemli rol oynuyor. Özellikle doküman ve iş akış yönetimi, süreç ve performans yönetimi, kalite yönetimi, bilgi güvenliği yönetimi, risk yönetimi, bakım yönetimi ve varlık ve bilgi teknolojileri yönetimi alanlarında sunduğu çözümler ile sektöründe lider firmaların ilk tercihi olmaya devam ediyor.


Uzun yıllardan beri farklı ölçekteki ve sektördeki firmalara yönelik yazılım paketleri geliştiren BİMSER, üzerinde çeşitli iş uygulamalarının tasarlanabileceği tam bir çözüm geliştirme platformunu ve birbiriyle ve başka ürünlerle entegre çalışabilen geniş bir ürün yelpazesini kullanıcılarına sunmaktadır. BİMSER’in yazılım ürünleri, bugün Türkiye’nin 1800’den fazla seçkin şirketinde, milyonu aşkın profesyonel tarafından kullanılıyor; sağladığı verimlilik ile bu şirketlere rekabet avantajı ve başarı getiriyor.

BİMSER yazılımları bugüne kadar 33’den fazla ülkeye ihraç edilmiştir


Bimser Ürünleri ile müşterilerimizin dijital dönüşüm yolculuğunda hızlı aşama kaydetmesine yardımcı olacağımıza inanıyoruz.