PC Soft - Windev

PC Soft Firmasının üretmiş olduğu 5GL (5.Kuşak Uygulama Geliştirme Aracı) olan bu ürün 3 ana parçadan oluşmaktadır :

WINDEV, WEBDEV ve WINDEV MOBILE.

Uygulama geliştirmede maliyet ve süre kazandıracak,  aynı zamanda kullanışlılığı, performansı ve güvenirliği artıracak mükemmel bir araçtır.

Günümüzde yöneticiler az yatırımla daha fazla üretebilme çabasındalar. Yazılımdaki performansı, maliyeti, süreyi ve tabiiki kazançlarını tespit edebilmek en önemli hedeflerdir. 

WINDEV, WEBDEV ve WINDEV MOBILE ile her türlü yazılım projelerinizi 10 kata kadar bir hız ile kolay birşekilde üretebileceksiniz (tek ve çok kullanıcılı, istemci/sunucu, Internet, İntranet, Mobile).

WINDEV 'de bu modüller standart olarak gelmektedir : UML ve Merise Data Model editor, RAD, Documentation generator, IDE, UI generator, 5GL, Code editor, PDF ve bar code report generator, Versiyon Yönetimi, Debugger, Grup Yönetimi, Üçüncü parti diller ile bağlantı...

WinDev cross-platform birüründür. Bir kod, aynı arayüz ve aynı raporlar tüm platformlarda çalışır (Windows, Linux, Android, iOS, Windows 10, Iot, Internet, SaaS, ve daha fazlası)

Windev ile ürettiğiniz yazılımlar Windev'in yeni sürümü çıktığında otomatik olarak yeni versiyona terfi olmaktadır, sadece bir kere derlemeniz yeterlidir. 

Windev kullanırken hemen hemen 3.parti hiç bir komponente ihtiyaç duymazsınız, çünkü herşey içinde dahil geliyor.

PCSoft her sene yeni bir sürüm çıkartarak yeni çıkan tüm teknolojilere destek vermektedir...

Ayrıca; tüm veri tabanları ile bağlantı olanağı : Oracle, SQL Server, AS/400, Informix, MySQL, Progress, Access, SyBase, xBase, Excel, ODBC... RS -232 seribağlantı, XML, Word ve Excel bağlantısı

Tüm veritabanlarına erişin

 

WINDEV, WEBDEV ve WINDEV MOBILE, güçlü, dağıtımı ücretsiz bir veritabanı (yerel, ağ, mobil, Bulut, İstemci/Sunucu, Küme) ile birlikte gelir:

 

WINDEV, WEBDEV ve WINDEV MOBILE ayrıca ODBC, OLEDB ve Yerel Bağlayıcılar aracılığıyla diğer tüm veritabanlarına erişebilir: HFSQL, AS/400 & IBM i, Oracle, SQL Server, DB2, MySQL, Informix, PostgreSQL, Progress, Sybase, xBase, SQLite , Erişim, MariaDB, Hadoop (HBASE, Hive, HDFS), MongoDB, Memcached, Redis ve daha fazlası.

TAŞINABİLİR, ÜCRETSİZ, SINIRSIZ SQL VERİTABANI


HFSQL güçlü, hızlı ve güvenilirdir.

HFSQL, dünya çapında milyonlarca web sitesinde kullanılmaktadır.

HFSQL, Windows ve Linux'ta, Mobil cihazlarda, herhangi bir boyut ve türdeki ağlarda çalışır ve yüzlerce eşzamanlı erişimi otomatik olarak yönetir. HFSQL motorunu WINDEV uygulamalarınızla özgürce dağıtabilirsiniz.

WINDEV Tour sırasında HFSQL üzerinde gerçekleştirilen işlemlerde 25 milyar kayıt içeren bir veri tabanı kullanılmaktadır.


Güvenilir, hızlı ve ücretsiz bir SQL Veritabanına mı ihtiyacınız var?


HFSQL, WINDEV, WINDEV Mobile ve WEBDEV ortamlarına entegre bir SQL veritabanıdır. HFSQL şu sürümlerde mevcuttur: Ağ, Küme, İstemci/Sunucu (Windows ve Linux), Bulut ve Mobil.


HFSQL: Açık ve uyumlu

Tüm platformlarda çalışan özgün uygulamalar

 

Tüm hedef platformlar için tek kod, aynı arayüz, aynı raporlar...

 

WINDEV, WEBDEV ve WINDEV Mobile ile aynı kaynak uygulama Windows, Linux, Android, iOS, Windows 10, Iot, Internet, SaaS ve daha fazlasında özgün olarak çalışır.

WINDEV hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

WEBDEV hakkında detaylı bilgi için tıklayınız 

WINDEV MOBILE hakkında detaylı bilgi için tıklayınız