Workcube

2001 yılında internet bağlantılarının neredeyse yok denecek seviyedeyken %100 Web tabanlı bir çözüm olarak geliştirilmeye başlanan Workcube, 2004 yılında pazara sunuldu. Hem Web tabanlı olması hem de bir şirketin tüm süreç ve operasyonlarını tamamen konsolide biçimde bir arada yönetmek üzere tasarlanması Workcube’ü Türkiye’de ve dünyada ilkler arasına soktu.Tüm dünyada teknolojik dönüşümün adı artık dijital transformasyon. Araştırmalar Dijital Transformasyon pazarının 2021 itibarıyle 392 milyar Dolar’lık bir hacme ulaşacağını öngörüyor. Workcube hem ürün hem de ürün etrafında sunduğu hizmetleri ile işletmelerin dijital transformasyonunda aktif rol alıyor. 

 

Değişen ihtiyaçlarınıza Uyumlu

Workcube Catalyst; temel olarak ERP - Kurumsal Kaynak Planlama, CRM - Müşteri İlişkileri Yönetimi, HR – İnsan Kaynakları çözümlerini içerir. Add-On olarak PMS – Proje Yönetimi, PAM – Fiziki Varlık Yönetimi, CMS – İçerik Yönetimi, Intranet gibi çok sayıda fonksiyonel ve sektörel çözümler bütünleşik olarak Workcube Catalyst ile birlikte sunulur. Bugün ihtiyacınız olan ile yola çıkar, işinizin ve işletmenizin gelişen ihtiyaçlarına paralel olarak yeni fonksiyon ve modülleri yazılımınıza katarak yola devam edersiniz.

 

İster Bulutta, İster Sunucunuzda

Workcube Catalyst %100 internet tabanlıdır ve bulut mimarisi üzerinde çalışır. Workcube Catalyst’e isterseniz aylık bedeller ile abonelik bazlı, isterseniz sunucunuzda kullanıcı sınırsız lisanslama ile (on-premise) sahip olabilirsiniz. Bulut mimarisini temel alan Workcube Catalyst sadece yazılım değil, sizin yönetmek zorunda olmadığınız teknolojik bir altyapıyı da beraberinde getirir. Sunucu, networking, barındırma, yedekleme, sürüm yükseltme, veri kurtarma, felaket yönetimi gibi kavramlar hayatınızdan çıkar. Workcube Catalyst tüm bunları sizin için kurgular ve yönetir.

 

Kolay Özelleştirilebilir Yapı

İstediğiniz herhangi bir sayfada özel kodlama çalışmalarına ihtiyaç duymaksızın sayfalara alanlar ekleyebilir, yeni sayfalar oluşturabilir, alanların yerlerini değiştirebilir, görünmez kılabilir, salt okunur hale getirebilirsiniz. Benzer şekilde sistem menülerini de ihtiyaca göre özelleştirebilir, kısa sürede sistemde istediğiniz formatta tasarımlar yapabilirsiniz.

 

Mobil Uyumlu Responsive Tasarım

Çalışanlar, iş ortakları, müşteriler her hangi bir program yüklemeye gerek kalmadan bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon ile sisteme güvenli bir biçimde erişirler. İşlerini yapar, iletişim kurar, işbirlikleri geliştirirler.

Kısa ve Kolay İmplementasyon  

Aylar hatta yıllar süren klasik ERP implementasyon sürelerinin aksine Workcube Catalyst platformunun şirketinizde çalışır hale gelmesi için kısa bir eğitim yeterlidir. Sistem yöneticileri ve süper kullanıcılar aldıkları eğitim ve onlara verilen özel yetkilerle uygulamayı özelleştirebilirler. Sistem Genel Ayarlarını düzenler, parametreleri set eder, aktarım dosyaları oluştururlar. Kullanıcılara yetkiler verirler, fonksiyonel erişimi kontrol altına alırlar. Menüleri, sayfaları, formları, ekranları düzenleyerek Workcube Catalyst’in en verimli şekilde kullanılmasını sağlarlar.

 

Kullanıcı Dostu Arayüz

Çalışanlarınız ister sabah işe geldiklerinde ister tatildeyken sisteme bağlandıklarında onları Catalyst’in gündem sayfası karşılar. Yetki ve sorumluluklarına uygun olarak kişiselleştirilmiş ana sayfaları ile işletmenin gündemini izlerler, müdahil olurlar. Doğum günleri, etkinlikler, kurallar, işe yeni başlayanlar ana sayfada duyurulur. Fazla stoklar, çözüme kavuşturulması gereken şikayetler, yeni siparişler, emirler yetkilere uygun olarak çalışanların ana sayfasındadır.

 

3. Parti Uygulamlarla Hızlı Entegrasyon

Workcube Catalyst web servisleri ve entegrasyon araçları ile 3. Parti uygulamalara güvenli biçimde veri gönderir, veri alır. Hazır entegre edilebilecek lojistik şirketleri, bankalar, e-devlet uygulamaları, vardır. Açık yapısı sayesinde MS Exchange, Google, Office Live, Facebook, Twitter, Alibaba, Amazon, eBay gibi birçok popüler uygulama ile birlikte çalışması mümkündür.